Wednesday, December 11, 2013

Christmas Giveaway / Jõululoos

Tere, kallid blogilugejad!
Mõtlesime, et meilgi on aeg teha blogis esimene giveaway ning mis oleks parem aeg selle tegemiseks, kui jõulud? Otsustasime kinkida ühele teist lihtsa kuid hubase kingi: soojad pehmed sokid, mõnus jõulutee, särav küünelakk jõulupidudeks ning Joiki lõhnaküünal, mis lõhnab niiiiiiii hästi, et sa ei suuda enam selle nuusutamist iialgi lõpetada!


Loosimises osalemiseks toimi järgmiselt:

Ole meie follower - selleks vajuta blogi paremas servas "Join this site".
Kirjuta selle postituse alla kommentaariks oma nimi ja e-mail, et saaksime Sinuga võidu korral ühendust võtta!
Võiduvõimaluste suurendamiseks jaga meie blogi (kas siis facebookis, twitteris või oma blogis) ning kirjuta kommentaari ka märge, et seda tegid. Muidugi pole jagamine kohustuslik :)

Kingi võitja anname teada 24. detsembril!


67 comments:

  1. Melia Kagovere
    melia.kagovere@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Karoliina Grentsmann
    karoliina1996@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Katri Hendrikson
    katri.henrikson.001@mail.ee

    ReplyDelete
  4. Anna-Grete Arak
    annagrete.arak@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Kadi Mitt
    kadi.mitt.95@gmail.com

    Sheerisin teie blogi facebookis kah :)

    ReplyDelete
  6. Merike Liiva
    merikeliiva@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Mailiis Kivi
    miiuviiu33@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Minu lemmik Joik küünal!

    Mari-Liis
    suvimariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Malle Tamm
    malle.tammekas@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Hanna Anett Peiel
    hannaanett@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Mirjam Põldsaar
    smmirru@gmail.com

    ja loomulikult jagasin facebookis ka, sest ma kavatsen need asjad endale võita.

    ReplyDelete
  13. Minni Metsunt
    minny_121@hotmail.com
    jagasin ka FB-s, mina võidan need hoopis :)

    ReplyDelete
  14. Karin Neerot
    karinneerot@gmail.com
    Jagasin teid ka fb's.

    ReplyDelete
  15. Rauno Tamme
    rauno.tamme@gmail.com

    Kallid Jõuluvanad!

    Mina panin teie blogist postreid terve Tallinna peale!
    Ma väga loodan võita, aga kui ei võida pole ka hullu :)
    Siiski niiiiii väga loodan et just MINA olen see chosen one.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Pics or it didn't happen..
      Väga ootan, et näeks su kuldseid küüsi!!

      Delete
    2. äkki meil ei ole mingit fäänsit kaamerat, et me saaksime kõike pildistada eksole! ära tule diskrimineerima

      Delete
    3. Ma tahaks ka Rauno kuldseid küüsi näha! :D

      Delete
    4. This comment has been removed by the author.

      Delete
    5. Pilt olemas. Saangi Mirru jõulukingi kaelast ära kui ma võidan!!! Jess

      Delete
    6. ma teen näo et ma just ei näinud seda kommentaari

      Delete
  16. Liina Kodres
    liina.kodres@gmail.com

    Päkapikud kallikesed,
    Olen olnud see aasta väga hea laps :)

    ReplyDelete
  17. Te olete nii nunnud!!!

    Jagan ja meeldite mulle koguaeg :)

    Jessica, jessicavainaru@hotmail.com!

    ReplyDelete
  18. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  19. Marilin Muoni
    marilin.muoni@hotmail.com
    ;)

    ReplyDelete
  20. Maarja Grentsmann
    maarja.grentsmann@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Emily Lindsalu
    emily.lindsalu@gmail.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jagasin siia - https://twitter.com/Emkiizu - kaa!

      Delete
  22. Merle Mäevälja
    mmerle123@gmail.com
    Jagasin facebookis :)

    ReplyDelete
  23. Getter Kallastu
    getter.kallastu@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Birgit-Helis Heinsalu
    birgithelis@gmail.com
    Jagasin twitteris! :)

    ReplyDelete
  25. Liina Kanarbik
    lkanarbik@gmail.com

    Olge sama vahvad edasi! Ilusat jõuluaega ;)

    ReplyDelete
  26. Marili Luuken
    marililuuken@hotmail.com

    Mina hoopis plaanin võita!! :)

    ReplyDelete
  27. Annely Tiit
    annelytiit69@gmail.com

    Jagasin facebookis

    ReplyDelete
  28. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Ingela292@hotmail.com
    ingela Rüütel

    ReplyDelete
  31. Mirell Šmidt
    mirell1100@gmail.com
    Jagasin ka facebookis! :)

    ReplyDelete
  32. Brigita Slavinskaite Saare
    briksriks@yahoo.com
    Lumiseid jõule :D

    ReplyDelete
  33. merilyn tiit
    merilyntiit@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Janeli Ojaste
    janeliojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Kersti H.
    kikuheile@gmail.com

    jagasin oma blogis: http://kerstikh.blogspot.com/2013/12/giveaway_7616.html

    ReplyDelete
  36. Maarja-Liis Reede
    maarja-liis_reede@hotmail.com

    ReplyDelete
  37. Liisi Sildoja
    liisisildoja@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Henriette
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Henriette
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Henriette
    henrieteraude@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  42. Merli Mäevälja

    merlimaevalja@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Kristel Kukk

    kukekristel@♥gmail.com

    ReplyDelete